Свежи салати
Мешани свежи салати
Предјадење
Мешан сувомеснат ордевер со топка салата
Главно јадење
Свинско печење, јунешко печење (прелив од печурки), пилешки стек, помфрит, луто пиперче и лепиња
Десерт
Торта
Мени 3 Свежи салати