Свежи салати
Мешани свежи салати
Предјадење
Мешан сувомеснат ордевер со топка салата
Главно јадење
Дипломат ражниќ, шарска плескавица, пилешки стек, помфрит, луто пиперче и лепиња
Десерт
Торта
Мени 2 Свежи салати