Ресторант Каскада

Контакт

Адреса:
Бул.Партизански Одреди 1/32 Скопје 1000 Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: + 389 02 30 64 971

Мобилен: + 389 70 360 792

http://www.restorantkaskada.mk